دزدگیر و ردیاب (جی‌پی‌اس) موتور سیکلت


چرا نیاز به خرید دزدگیر و ردیاب دارید

با تورم‌های شدید اخیر و گران شدن موتور سیکلت متاسفانه همواره آمار سرقت موتور رو به افزایش است. از این رو باید برای وقوع چنین حادثه تلخی آمادگی داشته باشیم تا اولاً از سرقت جلوگیری شود ثانیاً در صورت سرقت بتوانید موتورسیکلت خود را پیدا کنید. امروزه سارقان بسرعت عمل کرده و در کسری از ثانیه موتور را روشن و فرار می‌کنند حتی ممکن است در کسری از ثانیه با تهدید با قمه شما را مجبور به پیاده شدن کنند و با موتورتان پا به فرار بگذارند.

برای اینکه احتمال شکسته شدن اجزای موتور سیکلت در هنگام زمین خوردن کاهش پیدا کند نیاز به پروتکشن یا گارد دارید. پروتکشن علاوه بر زیبایی که به موتور می‌دهد باعث می‌شود از شدت زمین خوردگی موتور کاسته شود.


انواع دزدگیر و GPS موتور

دزدگیرها معمولآً با توجه به قابلیتی که دارند قیمت آن‌ها بالا می‌رود. برای مثال برخی از دزدگیرها علاوه بر باتری موتور خود نیز باتری مجزا دارند تا فرد سارق حتی با قطع بتری نتواند آن را خاموش کند یا ریموت برخی دزدگیرها قابلیت روشن و خاموش کردن موتور را دارند. ردیاب یا همان جی پی اس نیز قیمت‌شان باتوجه به ابعاد و سرعت انتقال داده مشخص می‌شوند. برخی از ردیاب‌ها قابلیت اتصال سیم‌کارت دارند و برای خود برنامه‌ای مخصوص توسعه داده شده دارند.


مزایای استفاده از ردیاب یا جی پی اس

1. برای تامین امنیت موتورسیکلت: در صورت سرقت می‌توانید با ردیابی(بستگی به مدل شیوه ردیابی تفاوت دارد) یا خودتان یا با اطلاع به پلیس آگاهی به مکانی که موتور در آنجا مخفی شده است بروید و فرد سارق را گرفتار کنید. 2. برای اطلاع از مسیر حرکت کارکنان خود با موتور سیکلت: در صورتی که ناوگان حمل و نقل موتورسیکلتی دارید می‌توانید از مسیر حرکت آن‌ها مطلع شوید و به میزان عملکرد آن‌ها واقف باشید.


نحوه خرید و نصب دزدگیر و ردیاب

برای خرید ابتدا توصیه می‌کنیم با کارشناسان ما مشورت کنید تا باتوجه به بودجه بهترین مدل را به شما پیشنهاد کنند. همچنین اگر مدل خاصی مد نظر دارید آن را ارسال کنید تا قیمت به شما گفته شود . برای نصب نیز می‌توانید به آدرس‌هایی که مشاوران ما به شما خواهند گفت مراجعه کنید یا خودتان اقدام به نصب کنید.

 

در سریع‌ترین زمان از ما مشاوره رایگان بگیرید:

تماس با ما