موتور سیکلت دینو


درباره شرکت دینو موتور

گروه صنعتی دینو موتور به پشتوانه 46 سال سابقه شخصی سید محمود گوهر شادی به تاریخ 1381 تأسیس شد . وی فعالیت خود را از شاگردی در تجارتخانه ای کوچک در زمینه واردات قطعات موتور سیکلت و دوچرخه آغاز کرد و با اراده ای قوی که در خود می دید ایمان داشت که می تواند آینده ای روشن برای جامعه ی ایرانی بسازد لذا به منظور پاسخگویی به نیازهای تمامی اقشار جامعه ، ارتقاء سطح کیفی خدمات حمل و نقل و نهایتاً کاهش هزینه خانوارهای عزیز ایرانی ، ضمن بهره گیری از مهندسین جوان و کارکنانی متعهد با شعار تنوع ، تحول و تخصص ، کارخانه دینو موتور را تجهیز نمود و به مرور زمان توانست سهم کوچکی ازبازارفروش موتور سیکلت کشوررابه خود اختصاص داهد .


قیمت و کلاس‌های موتورهای دینو موتور

تمرکز شرکت دینو بر روی عرضه موتورهای با بازده قیمت نسباتاً ارزان است بطوری که موتورهای این شرکت بیشتر از چین وارد شده و برای یک فرد ایرانی دارای قیمت خوبی است. برای مثال یکی از بهترین موتورهای Dino مدل زدتو است که در بازار ایران فروش بالایی دارد و از کیفیت ساخت نسباتاً بالایی نسبت به قیمت 40 تا 60 میلیون تومانی برخوردار است. البته احتمالاً تا چند سال دیگر که دینو در بازار جا بیوفتد قیمت محصولات خود را بسیار بالاتر می‌برد.


معرفی رقبا

از رقبای اصلی دینوموتور در ایران شرکت‌های بنلی (نیکران موتور)، باجاج (فارس خودرو) و تی وی اس (نیرو موتور) هستند. البته کیفیت و به نسبت قیمت موتورهای شرکت‌های مذکور یک سر گردن بهتر از دینو است و در بازار ایران معروف‌تر هستند.

 

در سریع‌ترین زمان از ما مشاوره رایگان بگیرید:

تماس با ما