موتور سیکلت بنلی


درباره شرکت بنلی

بنلی یکی از قدیمی‌ترین و برترین تولیدکنندگان موتورسیکلت ایتالیایی است. که در سال ۱۹۱۱ تأسیس شد. این شرکت در ابتدا تفنگ ساچمه‌زنی تولید می‌کرد که سپس این بخش از شرکت، فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای و جداگانه ادامه داد. اکنون این شرکت، کاملاً در اختیار گروه Qianjiang چین می‌باشد.


بنلی در ایران

در کشور ایران واردکننده انحصاری بنلی شرکت نیکران موتور پاسارگارد است که طی چند سال اخیر توانست با رشد چشمگیری به دلیل واردات مدل‌های متنوع مواجه شود. نیکران خدمات خوبی به مشتریان می‌دهد و شما را از این بابت نا امید نمی‌کند. البته گفتنی است نیکران یک بازار انحصاری برای واردات قطعات ایجاد کرده است و به همین دلیل با قیمت بالایی آن‌ها را می‌فروشد. در حال حاظر شاید بعد از باجاج و تی وی اس معروف و پرفروش‌ترین موتورهای کشور از آن بنلی است، دلیل آن هم زیبایی و جوان پسندانه بودن موتورهای این شرکت است.


معرفی رقبا بنلی

تقریباً بنلی از برندهایی است که با هر برندی در ایران رقابت دارد؛ برای مثال در کلاس ریس موتور 249R با RS یا Ninja، RC رقیب است، یا بنلی تی‌ان‌تی 150 با سی اف 150 یا آپاچی یا ان اس رقیب است. یا محوب‌ترین مدل بنلی یعنی بنلی جفت با Duke، سوزوکی اینوزوما و .... رقیب است.

بهترین مدل بنلی

وقتی از بهترین حرف می‌زنیم باید به بودجه موتور توجه کنیم اما اگر از قیمت فاکتور بگیریم، موتور بنلی 249 اس و 249 آر دارای کیفیت ساخت بالایی است و چند سالی است که دارای فروش بسیار بالایی است و محبوبیت زیادی در بین موتور سوران دارد.

 

در سریع‌ترین زمان از ما مشاوره رایگان بگیرید:

تماس با ما