لاستیک موتور سیکلت


سایز لاستیک را از کجا تشخیص دهیم؟

برای فهمیدن سایز لاستیک فابریک موتور خود باید بقل لاستیک خود را بخوانید، روی لاستیک‌ها معمولاً دو عدد که یکی به پهنا و یکی به اندازه فاق اشاره دارد وجود دارد. در صورتی که روی لاستیک پاک شده است می‌توانید به کاتالوگ موتورتان مراجعه کنید و اگر هم کتالوگ ندارد در سایت کلاچ موتور خهود را سرچ کنید تا مشخصات آن اورده شود و براتحتی سایز آن را تشخصی دهید. اگر هیچ کدام از راه‌ها وجود نداشت از طریق دکمه پایین متن با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

لاستیک ایرانی یا خارجی؟

بی‌شک خارجی! البته واردات لاستیک خارجی به صورت چشمگیری کم است و قیمت‌های آن سرسام آور است و حتی ممکن است لاستیکتاریخ گذشته به شما داده شود. در این شرایط شاید بهتر باشد به لاستیک‌های موتور تولید ایران نیز نگاهی بیاندازید زیرا هم تولید جدید هستند و از طرفی کیفیت ساخت مناسبی دارند.

لاستیک پهن موتور سیکلت خوب است؟

یکی از تجارب ما این است به دلیل زیبایی بسیاری از افراد دوست دارند لاستیک پهن روی موتور خود بیاندازند. اینکار نتنها باعق می‌شود به انجین فشار بیاید بلکه روی شتاب موتور نیز تاثیر منفی دارد پس به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. البته توجه کنید اختلاف سایز 10 تا 20 مقداری نیست که برای موتور سیکلت مشکلی ایجاد کند اما اگر بالاتر از سایز گفته شده لاستیک را پهن کنید موتورتان به اصطلاح لش می‌شود.

 

در سریع‌ترین زمان از ما مشاوره رایگان بگیرید:

تماس با ما