پروتکشن موتور سیکلت


چرا نیاز به خرید پروتکشن دارید

چه بخواهید چه نخواهید هر لحظه امکان دارد که موتور شما زمین بخورد! از زمان موتور سواری تا محل کارتان تا زمانی که موتور شما در خیابان پارک است امکان این وجود دارد موتور زمین بخورد. از آنجا که  موتور سیکلت‌‎های امروزی از فلاپ در بدنه خود استفاده می‌کنند با زمین خوردن براحتی شکسته خواهد شد و هزینه زیادی رو دست شما خواهد گذاشت.

برای اینکه احتمال شکسته شدن اجزای موتور سیکلت در هنگام زمین خوردن کاهش پیدا کند نیاز به پروتکشن یا گارد دارید. پروتکشن علاوه بر زیبایی که به موتور می‌دهد باعث می‌شود از شدت زمین خوردگی موتور کاسته شود.


انواع پروتکشن

جنس پروتکشن معمولا از آلیاژهای آلمینیومی و پلاستیک فوق فشرده است تا توانایی تحمل وزن موتور سیکلت را داشته باشد. پروتکشن‌ها نیز قابلیت نصب در هر جای شاسی را دارند اما معمولاً آن‌ها را در قسمت جلو شاسی موتور نصب می‌کنند تا از دسته فرمان، باک، قلوه و .... موتور سیکلت محافظت کنند. پروتکشن چرخ نیز در کنار پروتکشن شاسی می‌تواند خاصیت گارد موتور را بسیار افزایش دهد. همچنین پروتکشن بصورت جفت فروش می‌رسد تا در هر دو طرف نصب شود.


نحوه خرید پروتکشن

برای خرید هر مدل از طریق راه‌های زیر اقدام کنید. بهتر است در هنگام پیام یا تماس مدل‌های مورد نظر خود را همراه با مدل موتورتان(همراه رنگ) به ما اعلام کنید تا بهترین نوع پروتکشن را به شما پینهاد دهیم.

 

در سریع‌ترین زمان از ما مشاوره رایگان بگیرید:

تماس با ما